O nas

Ośrodek wczasowy Słoneczny

Jeżeli zależy Ci na miłej i rodzinnej atmosferze to powinieneś wybrać nasz ośrodek. Niewielka ilość pokoi, dobrze zagospodarowany teren daje szansę wyśmienitego wypoczynku.

Ośrodek  stanowi  budynek  piętrowym w całości ogrodzony i otoczony  dużą ilością zieleni i kwiatów. Można tu bardzo przyjemnie wypocząć na leżaku lub kocu. Ośrodek posiada w sumie 12 pokoi dlatego panuje tu kameralna atmosfera bez tłoku i zbędnego hałasu.

Na terenie ośrodka znajdują się rozstawione duże drewniane stoły z ławami, przy których można zjeść posiłek czy pobiesiadować.

W swojej ofercie posiadamy pokoje 2, 3, 4 -osobowe oraz dwupokojowe studio. Każdy pokój posiada osobne wejście.

Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, umywalką i wc oraz TV,radiomagnetofon, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. Przygotowanie drobnego posiłku nie stanowi żadnego problemu. Dla osób spragnionych gotowania mamy kuchnię do dyspozycji. Na życzenie klienta udostępniamy żelazko.

Na parterze znajduje się 6 pokoi 3, 4 -osobowych. W każdym z nich jest duże podwójne łóżko, 2 rozkładane nowe, wygodne sofy, ława i szafki na ubrania.

Na piętrze są 4 pokoje 2 -osobowe oraz 2 studia, do których wchodzi się z tarasu, gdzie stoją stoliki i parasole. Można tu miło spędzić czas w ciągu dnia oraz  wieczorem.

W pokoju 2-osobowym typu „B” znajduje się podwójne łóżko i pojedynczy rozkładany fotel a w 2-osobowy typu „A” podwójne łóżko. Studio to 2 przejściowe pokoje.W każdym  z nich znajduje się   duże podwójne łóżko, 2 rozkładane nowe, wygodne sofy.

Posiadamy dwie duże zadaszone altany, dwa wydzielone miejsca na ognisko z przygotowanym drewnem oraz grille dla gości.

Ośrodek  posiada duży, dozorowany, bezpłatny parking.

Dla dzieci są przygotowane  miejsca do zabawy: dwie zjeżdżalnie i duża piaskownica z zabawkami oraz huśtawki i dwa domki jeden z drewna a drugi plastikowy. Posiadamy także  trampolinę dla dzieci.

W okresie letnim organizyjemy animacje dla dzieci w różnym wieku.

 Ponieważ większość naszego terenu to trawa nie ma przeszkód, aby grać w piłkę, kometkę lub inne gry zespołowe.

 Ośrodek Słoneczny położony jest w bezpiecznej okolicy ok. 200m od centrum i jeziora (główna plaża z ratownikami). Jest tu cicho i przyjemnie. W odległości ok. 20m od ośrodka znajduje się sklep spożywczy i restauracja.

Na życzenie naszych klientów pośredniczymy w organizacji imprez:

  1. spływ kajakowy rzeką Włodawką lub Bugiem,
  2. jazda samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach,
  3. rejs statkiem wycieczkowym,
  4. przejażdżka zaprzęgiem konnym po okolicy,
  5. zwiedzanie miasta Włodawa, Chełm.